Szyciem dekoracji zajmujemy się kompleksowo. 

Klient odbiera od nas produkt gotowy, uprasowany i wymodelowany, by już chwilę po opuszczeniu sklepu z firankami, 

mógł cieszyć się nimi we własnym domu.  

Dodatkowo świadczymy usługi pomiaru, montażu i modelowania dekoracji u klienta.

 

  • FIRANY I ZASŁONY

Uszycie nawet najprostszej firany krótkiej, kuchennej, nowoczesnej, balkonowej czy zasłon wymaga dużo cierpliwości i dokładności. Mamy dużą motywację i chęć tworzenia czegoś z kawałka tkaniny, aby efekt końcowy był nagrodą za włożoną pracę. Posiadamy zaplecze maszynowe i bogate doświadczenie, dzięki którym nie sprawią nam problemu nawet największe wyzwania. 

  • ROLETY (rzymskie, weneckie, austriackie, faliste, roleta dzień i noc)

Rolety rzymskie to elegancka osłona okienna uszyta z tkanin. Podczas podnoszenia tkaniny tworzą się ozdobne fałdy, co daje niepowtarzalny i gustowny efekt wizualny. Posiadamy duże doświadczenie w szycie rolet, dlatego Klient może liczyć na nasze pełne wsparcie w doborze tkaniny, jak i systemu.

Rolety rzymskie są funkcjonalne, sprawdzają się idealnie w kuchni, gdzie przestrzeń użytkowa często wyklucza zastosowanie klasycznych firanek. Zastosowanie różnorodnych tkanin zarówno delikatnych i zwiewnych, jak i grubych, mięsistych zasłonowych pozwala na uzyskanie odpowiedniego efektu.

  • LAMBREKINY

Klient szukający bardziej wyrafinowanych rozwiązań dekoracyjnych może wybierać spośród różnorodnych lambrekinów typu fala, draperia, woda, prosty, skosy itp. W połączeniu z firankami w salonie lub kuchni lambrekin nada pomieszczeniu efektownego wyglądu. 

  • NARZUTY, POŚCIEL, OBRUSY, BIEŻNIKI, SERWETY

Każdy dom wymaga odpowiednich elementów, które uczynią go przytulnym. Poszukując wyjątkowych i niepowtarzalnych dodatków najlepiej uszyć je z tkanin, które nawiązują do designu i gustu jego właścicieli. W ofercie posiadamy różnorodne tkaniny, z których możemy uszyć dla Państwa obrusy, serwety, bieżniki, poduszki, pościel itp. 

  • POKROWCE NA KRZESŁA

Częstym wyzwaniem jest znalezienie pokrowców na krzesła w odpowiednim wymiarze i kolorze. Dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy ofertę, która pozwala z wyselekcjonowanych tkanin uszyć odpowiedni model pokrowca dopasowany do konkretnego krzesła. Szyjemy również sukienki na krzesła, które są ciekawym urozmaiceniem jadalni, jak również nadają odświętnego charakteru salom weselnym i restauracyjnym. 

  • INNE

Jeśli masz pomysł na inny, oryginalny dodatek do swojego wnętrza - jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. 

  • HAFT KOMPUTEROWY
Świadczymy usługi haftu komputerowego. Haftem zdobimy ręczniki, poduszki polarowe, obrusy itp. Niewątpliwą zaletą haftu jest jego trwałość oraz elegancki i ekskluzywny wygląd, który podkreśli każde logo oraz doda mu dodatkowego prestiżu.

  • TORTY Z RĘCZNIKÓW

Na specjalne zamówienie zrobimy dla Państwa torty z ręczników i inne ciekawe aranżacje prezentowe, które od lat cieszą się powodzeniem u naszych klientów. To niepowtarzalny i spersonalizowany prezent idealny na takie uroczystości jak: ślub, komunia, urodziny, imieniny, rocznica ślubu, narodziny dziecka itp.

  • TOREBKI NA ZAMÓWIENIE

Dzięki współpracy z projektantką torebek posiadamy w ofercie usługę szycia torebek, plecaków, etui na klucze, kosmetyczek, toreb miejskich itp. według spersonalizowanych oczekiwań klienta. Posiadamy wiele modeli, które każdy klient może dopasować do swoich potrzeb. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie http://elclavel.pl