W SPRZEDAŻY:

  • TKANINY FIRANOWE

Posiadamy bogaty wybór tkanin dekoracyjnych takich jak żakard, woal, muślin, markiezeta, batyst, etamina, kryształek, szkło, deszczyk, gipiura i wiele innych. Prowadzimy sprzedaż tkanin ciętych z metra oraz kuponowych. O wyborze tkaniny na firanki nie przesądza jedynie jej wygląd i styl wnętrza. Najwięcej możliwości znajdziemy w klasycznej bieli, czy ecru, ale w naszej ofercie nie brakuje też firan kolorowych i wzorzystych, tych swobodnie przepuszczających światło, jak i tych, które pozwolą osłonić się od sąsiadów. To, jak firanki będą wyglądać na oknie i ile wysiłku trzeba będzie włożyć w ich efektowny wygląd, zależy od rodzaju zastosowanego materiału.

Posiadamy również w sprzedaży firany gotowe. 

  • TKANINY ZASŁONOWE

Posiadamy bogaty wybór tkanin zasłonowych takich jak welur, blackout, len, bawełna, tkaniny obiciowe i inne. Prowadzimy sprzedaż tkanin ciętych z metra oraz kuponowych.

Powieszenie estetycznych zasłon w oknach to jeden z najlepszych sposobów na ocieplenie i udekorowanie wnętrza oraz na ograniczenie dostępu promieni słonecznych do pomieszczenia. Tkaniny dekoracyjne dają nieograniczone możliwości wystroju wnętrza. Klasyczne długie i ciężkie zasłony idealnie nadają się do pomieszczeń klasycznych, lekkie i zwiewne zaś sprawdzają się w domach nowoczesnych.  

  • KARNISZE, SZYNY I ROLETY

Dzięki wieloletniej współpracy z producentem, proponujemy Państwu szeroki asortyment karniszy, szyn i mechanizmów do rolet. 

Karnisze metalowe oferujemy w wielu kolorach (satyna, chrom, efekt stali nierdzewnej, mosiądz, antyk) i o różnym przekroju (okrągłe, kwadratowe). Dzięki różnorodnej gamie kolorystycznej i stylistyce każdy klient może wybrać swój ulubiony karnisz. Karnisze docinamy na wymiar, a czas realizacji dopasowujemy do potrzeb klienta. Sprzedajemy również cienkie pręty do zazdrostek. Obok firan i zasłon to karnisze nadają wnętrzu konkretnego charakteru.  

Oferujemy klasyczne szyny metalowe prostokątne i szyny PCV oraz systemy szyn sterowane ręcznie lub elektrycznie. 

Proponowane przez nas mechanizmy do rolet dają możliwość montażu do sufitu, ściany lub bezpośrednio na ramę okienną. Mechanizm ten pozwala uzyskać nieograniczoną liczbę kombinacji rolet rzymskich, weneckich, austriackich, falistych, czy ścianek japońskich. Wystarczy wymienić tkaninę, by cieszyć się całkiem nową dekoracją okienną zamontowaną na tym samym mechanizmie. 

  • RĘCZNIKI

Posiadamy w ofercie bawełniane ręczniki kąpielowe o wysokiej gramaturze. Każdy ręcznik możemy dodatkowo ozdobić haftowanym logo firmy, czy inną dowolną grafiką, tworząc niepowtarzalny artykuł reklamowy. Proponujemy również komplety ręczników, które są doskonałym prezentem z okazji przeróżnych uroczystości – ślubów, imienin, rocznic czy jubileuszy. Z ręczników układamy torty, ślubne łabędzie i misie, które są ciekawym prezentem dla najmłodszych. 

  • PASMANTERIA DO FIRAN

W sprzedaży posiadamy bogaty wybór taśm, lamówek, koralików, gipiury itp. Dzięki tym elementom możemy nadać niepowtarzalny charakter każdej dekoracji.