Firma Uno Studio Dekoracji istnieje na polskim rynku od kilkunastu lat. Posiadamy w sprzedaży tkaniny firanowe, zasłonowe i dekoracyjne oraz zajmujemy się szyciem firanek, zasłon, rolet rzymskich, pokrowców na krzesła i wielu innych dekoracji domowych. 

Posiadamy bogate doświadczenie w szyciu i aranżacji dekoracji okiennych. Na pierwszym miejscu stawiamy indywidualne podejście do klienta. Doskonale rozumiemy, że każde wnętrze wymaga tkanin i dodatków, które nadadzą mu odpowiedniego charakteru. Tworzymy aranżacje klasyczne i nowoczesne zawsze mając na uwadze styl wnętrza. Nieobce są nam domowe, przytulne pokoje, jak i funkcjonalne, biurowe pomieszczenia.  

Od początku swojej działalności staramy się wprowadzać produkty zróżnicowane pod względem wzorów i cen. Posiadamy w sprzedaży przystępne cenowo firanki żakardowe, nowoczesny woal, firanki haftowane, organtynę, len, batyst, muślin oraz inne ekskluzywne tkaniny najwyższej jakości. U nas zamówisz również karnisze i szyny, które dotniemy na odpowiedni wymiar. Dzięki stałej współpracy z producentem szyn i karniszy, oferujemy je w bardzo korzystnych cenach. 

Proponowane usługi wykonujemy kompleksowo, od pomiaru, poprzez projekt, realizację i montaż. Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym. 

Masz pomysł na okno, a może czujesz się zagubiony w świecie miliona tkanin? Zapraszamy do naszego salonu. Chętnie doradzimy na co zwrócić uwagę, by wnętrze było funkcjonalne i przytulne.

Klient, który motywuje nas do ciągłego rozwoju i kreatywności to skarb. Serdecznie zapraszamy!